Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Dom i ogród > Wyposażenie wnętrz

  Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie OGŁOSZENIE FIRMOWE

May 26, 2022 05:59 - Wyposażenie wnętrz - Koszalin
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
"Manufaktura kominków
-----
Manufaktura Kominków to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, którzy od dawna marzą o własnym kominku. Salon wyróżnia się niezwykle szeroką ofertą i jednocześnie obsługą na rewelacyjnym poziomie. Proponuje kominki renomowanej fińskiej marki Jotul. W swojej ofercie posiada także duńskie wkłady kominkowe oraz piece marki Scan, wkłady kominkowe firmy Atra, urządzenia grzewcze IGNIF, a także kotły i piece na pellet marki RED oraz MCZ. W salonach znaleźć można także brykiet, drewno kominkowe oraz mnóstwo potrzebnych akcesoriów.

Manufaktura Kominków to aż dwa salony. Jeden mieści się w Koszalinie, drugi właśnie rodzi się w Redzie. W efekcie z oferty Manufaktury Kominków będzie mogło skorzystać jeszcze więcej osób.

Manufaktura ma w swojej ofercie produkty najwyższej jakości w naprawdę korzystnej cenie. Jest to bez wątpienia bardzo duży plus tego miejsca, który przyczynia się do jego wielkiej popularnością. Na podkreślenie zasługuje także to, że obsługa w salonie Manufaktura Kominków robi wszystko, aby nikt nie wyszedł z salonu niezadowolony.

Zamierzasz kupić wyróżniający się wysoką jakością kominek? Nie zwlekaj. Manufaktura Kominków to wybór, którego nigdy nie pożałujesz.
-----
"

Kontakt:

Dział sprzedaży
tel.: 731 199 674
e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl
http://manufaktura-kominkow.pl/
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.