Brygadzista Fermy

Opis

Dla naszego klienta lidera z branży przetwórstwa mięsnego, poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Nacław ( Zachodniopomorskie)

Oczekiwania
• Umiejętność kierowania pracownikami
• Wykształcenie minimum zawodowe
• Umiejętność obsługi komputera
• Umiejętności organizacyjne i samodzielne podejmowanie decyzji
• Umiejętność współpracy z ludźmi, komunikatywność, otwartość na wprowadzanie zmian
• Mile widziana znajomość j. angielskiego,
• Mile widziane doświadczenie przy produkcji zwierzęcej.

Główne zadania
• Kierowanie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem prac na fermie trzody chlewnej
• Organizowanie i koordynowanie pracy zespołu
• Odpowiedzialność za realizację zadań na fermie: terminowość i jakość
• Rejestracja i bieżące raportowanie prowadzonych działań
• Bieżąca kontrola jakości produkcji na fermie
• Nadzór nad dobrostanem zwierząt i przestrzeganiem procedur.

Oferujemy
• Stabilne zatrudnienie
• Możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach
• Naukę języka angielskiego
• Mieszkanie służbowe na fermie
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
• Prywatną opiekę medyczną i bogaty pakiet socjalny,
• Konkurencyjny system wynagradzania dostosowany do kwalifikacji i doświadczenia kandydata.

W przypadku złożenia aplikacji administratorem Twoich danych osobowych jest iView Recruitment sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (02-681), al. Wyścigowa 4 lok. C-84, numer telefonu +48 22 828 02 87, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000621522, numer NIP: 5213684232, REGON: 360301139, której akta rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, a także prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi. Dane będą przetwarzane w ramach bazy kandydatów dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez klientów Administratora (pracodawców), w tym będą udostępniane wybranym pracodawcom w toku konkretnych rekrutacji. Nie będziesz podlegał/a decyzji, która opiera się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu, i wywołuje wobec tej osoby skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na nią wpływa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie nieuwzględnienie Twojej kandydatury w toku rekrutacji prowadzonych przez klientów Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest Twoja zgoda – Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Pozostanie to jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem. Administrator może przekazywać Twoje dane: wybranym klientom (pracodawcom), których zapotrzebowanie kadrowe będzie odpowiadać Twojemu doświadczeniu i wykształceniu, podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) danych osobowych dla Administratora. Administrator nie planuje przekazywać Twoich danych osobowych odbiorcom spoza EOG, czyli do państw trzecich. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas prowadzenia działalności przez Administratora, jednak nie dłużej niż do czasu cofnięcia przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych. Z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją, przysługuje Ci prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jeżeli administrator przetwarza dane osobowe na podstawie prawnie uzasadnionych interesów.

Skontaktuj się z autorem ogłoszenia

Ilona

August 27, 2019 13:08
Telefon kontaktowy: 732575165
Przy kontakcie zaznacz, że pozyskałeś go ze strony wkoszalinie.com
Możesz też wysłać tradycyjną wiadomość e-mail:

POUCZENIE:

Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267.

Rozwiń ciąg dalszy

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przetwarzane na podstawie powyższej zgody mogą być wykorzystywane w celu:
1) świadczenia usług drogą elektroniczną (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO),
2) w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO),
3) w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:
1) podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;
2) partnerom handlowym, których oferta uzupełnia naszą ofertę;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu obowiązywania umowy zawartej Tobą, a także po jej zakończeniu w celach:
1) dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem umowy;
2) wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;
3) marketingowych do czasu, aż zgłosisz sprzeciw względem ich przetwarzania w tym celu, cofniesz zgodę lub sami ustalimy, że się zdezaktualizowały.

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Przysługuje Ci prawo:
1) dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
2) do sprostowania (poprawiania swoich danych);
3) do usunięcia danych;
4) do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
5) do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
6) do przenoszenia danych;
7) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
8) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności. Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości zawarcia umowy sprzedaży, brakiem możliwości realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną.

Ogłoszenie archiwalne

Ta oferta jest już nieaktualna a możliwość kontaktu z autorem ogłoszenia jest niedostępna.

Jesteś autorem tego ogłoszenia?

Promuj ogłoszenie Edytuj