Kwestionariusz osobowości - PERSO.IN

July 7, 2022 00:39 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
PERSO.IN to narzędzie opisujące różnice osobowościowe między ludźmi. Podstawą testu PERSO.IN® jest Wielka Piątka. Wiarygodność tego kwestionariusza powoduje, że jego popularność jest duża. Ludzie chętnie sięgają do tego narzędzia, aby poznać siebie i własny potencjał, bo dobry test cech ma ogromne znaczenie.

Jest to rzetelny instrument naukowy, w pełni wiarygodny, z polskimi normami. Ten niepowtarzalny test osobowości to dzieło młodych Polaków. Wysoka jakość tego kwestionariusza dostrzeżona została również przez licznych odbiorców, którzy sięgają po narzędzie bardzo często.

Polecamy wszystkich trenerów i coachów na nasze szkolenia. Są one nie tylko ciekawym przeżyciem, ale pozwalają zdobyć uprawnienia do używania profesjonalnego testu psychometrycznego. Narzędzie można wykorzystać do diagnozowania osobowości ludzi w życiu prywatnym i zawodowym. Czas poświęcony na kurs z nami to gwarancja dobrej inwestycji.

Nasz test cieszy się uznaniem zarówno w świecie biznesu, jak i wśród klientów indywidualnych. Na pewno warto sięgać po możliwość określenia własnych cech ,a także predyspozycji.

PERSO.IN® to dobra firma, działająca na polskim rynku od niedawna. Zachęcamy do współpracy z nami. Jeśli chcesz poznać osobowość innych ludzi to PERSO.IN® Ci w tym pomoże. Nie odkładaj niczego na później. Napisz wiadomość. PERSO.IN® to solidny partner biznesowy.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.