Masz używane bilety komunikacji miejskiej? Nie wyrzucaj ich!

November 23, 2019 17:26 - Hobby i kolekcje - Koszalin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Podróż niejedno ma imię. Jedni podróżują na stopa, inni samolotem, tramwajem, pociągiem, autobusem. Ja najczęściej podróżuję właśnie autobusem i dzięki tym podróżom zauważyłam jak różne i ciekawe są polskie bilety komunikacji miejskiej.
A Ty pamiętasz jak wygląda bilet w Twoim mieście? Przecież codziennie kasujesz go jadąc autobusem, tramwajem, metrem, trolejbusem do pracy czy szkoły. A może masz bilet miesięczny, który po zużyciu zalega w Twoim portfelu? Ile ich już tam leży? Co najmniej z 5?
Zazwyczaj wyrzucasz te bilety, bo są Ci niepotrzebne. Dla mnie to część przygody, którą ktoś z nas odbył. Może niewielkiej - tylko do pracy, a może dużo większej - jadąc na pierwszą randkę ze swoją przyszłą żoną. Każdy bilet to mała, zawarta w nim historia.
Ja w swojej kolekcji mam już ponad 4000 tysiące małych historii ze 144 miast Polski.
Gdyby nie tacy ludzie jak Ty, nie udałoby mi się zebrać tylu wspomnień w jednym miejscu. Dlatego, jeśli masz w portfelu jakieś używane bilety komunikacji miejskiej, a może jakieś walają się w Twoim kredensie, podaruj im drugie życie w mojej kolekcji. Gwarantuję, że zaopiekuje się nimi :)
Tu masz kontakt do mnie: biletykomunikacyjne@wp.pl
A tu możesz zobaczyć moją kolekcję: https://biletykomunikacyjne.pl/
Będę bardzo wdzięczna za każdą wiadomość!
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.